İçeriğe geç
Fiyat AL » Bloğ » Emekliye Uygun İş İlanları

Emekliye Uygun İş İlanları

Emekliye Uygun İş İlanları araştırmanıza sitemizden başlayabilirsiniz. Üstelik bir bilgisayarınızın olmasına gerek kalmadan kendiniz için bir web sitesi açabilirsiniz. 500 TL bütçe ayırmanız web sitesi kurmak için yeterli olacaktır. Domain ve hosting hizmeti bu ücretin içerisindedir. Daha sonra domain ve hosting için yıllık 300 tl şeklinde ödeme yapmanız yeterli oluyor. Özetlemek gerekirse bir web sayfası açarak yapmak istediğiniz iş için oldukça kolay bir yöntemle kendinize iş bulmanız  mümkündür. Söz gelimi boya badana işlerinden anlıyorsunuz ve kendi siteniz üzerinden sipariş alarak çalışmalarınız sürdürmek istiyorsunuz. Bu durumda oldukça makul fiyatlarla sunulan bu hizmeti mutlaka değerlendirmeye almanızı öneriyoruz.

Web Sitesi Kurmak İstiyorum Nasıl Bir Yol İzlemeliyim

Eğer bir web sitesi kurmak üzere sitemizden destek almak istiyorsanız izlemeniz gereken yolu kısaca aktaralım. Domain yani alan adını isterseniz kendiniz alabilir veya bu alan adını Firma Seni Bulsun olarak alarak doğrudan satın alarak kendi sunucularımıza aktarabiliyoruz. Ayrıca hizmet vereceğiniz sektöre göre alan adını bizler araştırıp satın aldığımızdan çok daha başarılı bir süreç sizleri bekliyor olacaktır. Daha sonra ücreti yatırmanız durumunda domaini 1 veya sizlerden gelecek talebe göre 2 yıllık alıyoruz. Satın alınan domain sunucularımıza alınıyor ve siteniz iki saat içinde yayın hayatına başlıyor. WordPress alt yapısıyla sitenizi hızlı bir şekilde kuruyoruz ve admin şifrelerini sizlere ulaştırıyoruz. Artık sitenize yapmak istediğiniz iş ile ilgili içerik girişi dışında başka bir şey bulunmuyor.

Web Site Yazıları Tarafımızdan Yazılabilir

Elbette web site yazıları yeni siteniz için olmazsa olmazların başında geliyor. Bir bakıma ne kadar fazla içerik girişi yapılırsa o kadar hızlı sonuca ulaşılacaktır. Tabi burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yazıların %100 özgün olmasıdır. Ancak bu noktada lütfen endişe etmeyiniz. Çünkü www.firmasenibulsun.com içerik yazarları makul ücretlerle bu özgün ve seo uyumlu içerikleri yazmaktadır. Dolayısıyla web site kurulumu için yapmanız gereken bir şey bulunmuyor.

El İşi Ürünlerini Nerede Satabilirim

Tabi el işi ürünlerimi nerede satabilirim diye düşünebilirsiniz. Bunun için tamamen kendinize ait bir web sitesi açarak hem ürünlerinizi hem kendinizi sektörünüze tanıtabilirsiniz. Üstelik az öncede belirttiğimiz gibi sizin içerik girişi yapmanıza gerek kalmıyor ve içerik yazarlarımız konseptinize uygun içerikleri uygun fiyatlarla oluşturup yayına alıyor. Elbette son derece sade bir web sitesi ile kısa zamanda bu yolla tanınmanız mümkündür. Çünkü web sayfaları hizmetinizi veya ürününüzü dünyaya açıyor.

Emekli İş Olanakları Web Sitenizle Artıyor

Hiç kuşkusuz daha pek çok yeteneğinizi yeni web sayfanızda değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla emekli iş olanakları yeni web sitenizle birlikte en yüksek orana yükselecektir. Örneğin emekli olarak kendi uzmanlık alanınıza uygun yeni bir fırsat yaratabilirsiniz.

Özel Ders Vermek İstiyorum Diyorsanız Web Sitesi Açabilirsiniz

Elbette özel ders vermek istiyorum diyenlerin de kendi branşlarında bir web sitesi açarak çalışmalarını sürdürmesi mümkündür. Örneğin İstanbul özel ders vermek istiyorum kategorisinde matematik, Türkçe veya İngilizce özel ders verebilir ve bu yönde bir internet sitesi açarak çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Lütfen iletişim için linke tıklayınız. Ayrıca ekranın sağ alt kısmında yer alan whatsapp uygulamamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Emekliye Uygun İş İlanları

 

 

 

Yorum Gönder