İçeriğe geç

Gezi Tur ve organizasyon firmalarından fiyat alın.

Örnek İstanbul, Çanakkale , Ankara- İstanbul gezisi
. Dilerseniz “hemen ara” seçeneği üzerinden veya whatsapp hattımız üzerinden fiyat alabilirsiniz. Formu doldurmanızın ardından Organizasyon ve tur şirketleri sizlere en kısa sürede ulaşacaktır. Ayrıca whatsapp uygulamamız üzerinden ulaşmanız durumunda gezi güzergahını ve taleplerinizi yazabilirsiniz. Bu talepleri karşılayabilecek firmaların sizlerle irtibata geçmesini sağlıyoruz.

Tur Şirketleri

Web sitemizde Türkiye genelinde tur şirketleri ve bu yönde hizmet sağlayanlar yer alıyor. Elbette fiyat noktasında sizlerden gelecek taleplere göre değişiklik olacaktır. Sözgelimi kahvaltılı tur seçenekleri ve konaklama seçenekli tur şeklinde talepler fiyatlarda belirleyici rol oynuyor. Bunun dışında günübirlik turlar veya bir kaç günden oluşan gezintiler arasında yine fiyat farklılıklarının bulunması olağandır.

Organizasyon

Ayrıca tur ve organizasyon etkinliklerinde yemekli veya kamp gibi farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Tabi ülkemizin her bölgesinden bu talebi oluşturmanız mümkündür. Örnek vermek gerekirse, İstanbul, Ankara, İzmir, Çanakkale turu gibi birbirine bağlı talepler oluşturabilirsiniz. Gezi tur etkinliklerinde Platformumuzu tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. İyi yolculuklar. İletişim linkimiz

Call Now ButtonHEMEN ARA